לוגו קפה

קפה בחתונה שלך? כמובן! שקלת לשכור קייטרינג קפה? רוב קייטרינגי הקפה יקימו בר אספרסו נרחב שהאורחים שלכם יוכלו ליהנות ממנו. על ידי שכירת קייטרינג קפה תוכלו להבטיח שאורחי החתונה שלכם ינצלו את היתרונות של קפה טעים, בהזמנה מראש.

4 סיבות למה כדאי להשכיר עמדות קפה לחתונה

היום אנו חולקים 4 סיבות מדוע כדאי לכם להזמין קייטרינג קפה לקבלת הפנים של החתונה שלכם.

1. לספק אלטרנטיבות נהדרות עבור אורחים שלא שותים אלכוהול

אם אתם מחפשים אלטרנטיבה לספק לאורחים שאינם שותים אלכוהול, שכרו קייטרינג קפה לקבלת הפנים שלכם. הם מספקים אפשרויות מהודרות ולא אלכוהוליות עבור האורחים שלכם: קפה מבוסס אספרסו, מיוחד שמתאים לפי הזמנה.

2. הציעו את בעיטת הקפה כדי לקבל מישהו לרקוד אחרי האוכל

אחרי יום ארוך של טקסים, נאומים וריקודים, בסוף הערב, יתכן שאתה מרגיש קצת עייף. אבל המסיבה ממשיכה מאוחר בלילה ואתה עדיין רוצה לרקוד ולהנות! קפה טרי –  תפוס כוס כדי להתפכח או כדי להגביר את האנרגיה הזו שאתה צריך כדי לחזור לרחבת הריקודים!

3. קפה טרי ועשוי על פי דרישה

מרבית המקומות כבר מגישים קפה ולכן אולי תוהים מדוע תשכרו שירות בר קפה אספרסו נייד. האם ידעת שחלק מהמקומות מגישים קפה מושקע או קפה שישב על המבער כל היום? בנוסף, מרבית המקומות והקייטרינג אינם מציעים משקאות אספרסו צלויים איטלקיים, לפי הזמנה, חמים, קרים או קפואים, כמו שאנו עושים. זוהי אלטרנטיבה מוערכת.

4. הגישו את הקפה הטוב ביותר EVER

מדוע כדאי לכם לשכור קייטרינג קפה לחתונה שלכם? כי קפה בעבודת יד, קפה מיוחד הוא טעים! לא משנה מה הצורה (לאטה, קפוצ'ינו, זריקת אספרסו, מוקה קפואה), קפה קלוי איטלקי צריך להיות מצרך יומיומי שהוא גם פינוק טעים. אין כמו ללגום ממשקאות חמודים, בעבודת יד, מבוססי אספרסו עם חברים קרובים בזמן שאתה חוגג את האיחוד בין שניים מהאנשים האהובים עליך.

האם אתה מוכן לשכור עגלת קפה לאירוע הבא שלך?

אם אתם מתכננים קבלת פנים לחתונה אי שם בישראל, אז קייטרינג הקפה שלנו תספק לך הכל! השירות כולל דיילת מיומנת המגישת עגלה מפוארת או על שולחן מעוגל; מגוון משקאות קפה חמים וקרים, כולל מגוון משקאות פופולריים על בסיס קפה, המיוצרים עם קפה קלוי כהה אירופאי.

שלחו לנו בקשת הצעת מחיר לקבלת מידע נוסף! זה מהיר וקל לעשות זאת!