לוגו קפה

אתה ואהבת חייך מנסים לתכנן חופשה ביחד, אבל הרעיונות שלך פשוט לא נראים ברשת ומתקשים להחליט לאן ללכת ומה לעשות. ההצעה שלנו היא שתמצאו בסיס משותף, משהו ששניכם נהנים ממנו, ותבנו סביבו חופשה. משהו כמו קפה.

חופשת קפה, אנחנו רציניים? בהחלט! קפה גדל ומוערך בכל רחבי העולם. מצאנו רשימה של 3 סוגים של חופשות קפה המושלמות לחובבי הקפה, בין אם אתם מחפשים בילוי בסוף השבוע או הרפתקה זרה אקזוטית.

איטליה

האם יש מקום עלי אדמות שפונה יותר לאוהבים, ואוהבי הקפה, מאשר איטליה? אם יש באיטליה נקודה אחת שנועדה לאנשים שמעריכים את הדברים הטובים בחיים, זו פירנצה. האמנות המרהיבה לבדה היא סיבה מספקת בכדי להפוך את יעד זה לעדיפות עליונה ברשימה שלך, אבל פירנצה מציעה משהו נוסף שאנחנו פשוט לא יכולים לעמוד בפניו.

תרבות קפה המונעת על ידי היסטוריה עשירה.

תושבי פירנצה לוקחים את הקפה שלהם, או ליתר דיוק, את האספרסו שלהם ברצינות רבה. כל משקה קפה נפוץ שניתן להזמין בבית קפה בפירנצה מבוסס על אספרסו, כאשר הווריאציות האמיתיות היחידות הן מקיאטו או לאטה. יהיה עליכם לחוץ למצוא כאן כוס קפה מבושלת ישר, ואל תחשבו אפילו להזמין מוקה שוקולד כפול עם חלב קוקוס וטפטוף של סירופ קרמל. זה פשוט לא קורה.

האם אתה והפרטנר שלך רוצים ללמוד איך לעשות קפה, בסגנון איטלקי? בית הספר לאמנות קולינריה בפירנצה מציע שיעורי בריסטה שבועיים ושבועיים שילמדו את שניכם כל מה שאתם צריכים לדעת על קפה, כולל ביקור במפעל קפה איטלקי. בעוד הקורס בן שבועיים מכסה את היסודות, האפשרות לשבועיים מתחלקת לקפה של קינוח וקוקטיילים. שום דבר לא יכול להיות מתוק יותר עבורך ועבור בת זוגך.

וכן, מתרגמים לאנגלית זמינים.

בוסטון

אם היינו מבקשים מכם לקרוא לאחת מערי הקפה הגדולות בארצות הברית, מה תהיה התשובה שלכם?

פורטלנד? סיאטל? סן פרנסיסקו? ניו יורק?

כל אלה תשובות נהדרות, אבל יש מרכז אחד שוקק של תרבות קפה שלא תמיד זוכה לתשומת לב שמגיעה לה. חברים, אנחנו מדברים על בוסטון, מסצ'וסטס.

בוסטון היא עיירה אמריקאית בה אהבת הקפה מתבשלת חזק. העיר מלאה בבתי קפה הראויים לעקוב אחריהם, מה שהופך אותה ליעד המושלם לסריקת בתי קפה בסוף השבוע.

בתי קפה מגוונים מדגישים את המגוון בתרבות הקפה של בוסטון. אנו ממליצים לתפוס מפה, לעצום עיניים ולבחור מקום להתחיל בו. תוכלו ליהנות מארוחת בוקר וקפה בבית קפה אחד, ותה אחר הצהריים המוקדם הבא. לארוחת צהריים, תוכלו ליהנות ממטבח בוסטוני עם סוג החליטה החביב עליכם, ואז פנו אל תחנתכם הבאה לחרף צהריים מאוחר. רק זכרו להקל. זחילת בית קפה, ממש כמו זחילת פאב, עלולה לגרום לתופעות לוואי לא נעימות אם אתה מפגין יתר על המידה.

כשאתה בבוסטון, הקפד לנצל את מרכז ההדרכה של Counter Culture Coffee בבוסטון לסדרות "טעימות בוסטון בעשר". בכל יום שישי בשעה 10 בבוקר הם מציעים טעימות קפה בחינם וקטעים חינוכיים בענף הקפה, כולם ללא תשלום לכל מי שרוצה להצטרף.

אוסטרליה

באוסטרליה קפה אינו סתם משקה בוקר, זו חוויה וחינוך. אף על פי שאינה ידועה כמדינת ייצור קפה, חוות הקפה של אוסטרליה חוות תחייה. אוסטרליה היא המקום לנחות בחופשה הבאה שלכם אם אתם רוצים לחוות תרבות קפה מדהימה. בנוסף, אוסטרליה היא הראשונה להכניס את עגלות קפה לאירועים לסדר היום שלה!

אנחנו יודעים, אוסטרליה היא מקום גדול. זה לא הוגן מאיתנו רק להפנות אותך לשם בלי שום כיוון אמיתי. ישנם כמה מקומות באוסטרליה שאנחנו מרגישים שראויים במיוחד לזמנכם.

הראשון הוא אזור המארבה / אתרטון, שהוא אזור הגידול העיקרי ביבשת, ומייצר כ -300 טון קפה בשנה. רבים מהמטעים והחוות כאן כוללים, כלומר הם נושאים את הפולים שלהם בתהליך כולו, החל מחקלאות לצלייה ולבסוף אריזה והפצה. חוות אלה הן נקודות מושלמות לבקר בהן אם אתם באמת רוצים לראות את תהליך הקפה מתחילתו ועד סופו.

ואז, יש את סידני. כרגע, בסידני, תרבות הקפה מתחזקת כמו חיי הלילה. אנו מבטיחים שיש חוויות קפה בסידני שפשוט לא תמצאו בשום מקום אחר בעולם. לדוגמה, קפה סידני בסידני: קפה עם צוערי החתלתולים. כן, זה באמת מקום שבו תצטרכו להתרפק על גורי חתולים מקסימים תוך כדי לגימה מהקפה שלכם. ואז, יש סיור רגלי ברחוב שבמהלכו אתה מסתכל בכמה מגרפיטי הרחוב הטובים ביותר של סידני, עם כוס נחמדה של קפה אוסטרלי כלול במחיר הכרטיס.